تبلیغات
پایگاه کد ها وسورس های مختلف زبان های برنامه نویسی - معرفی سرویس جدید پارسی باکس
معرفی سرویس جدید پارسی باکس | اخبار آی تی ,

پارسی باکس راه اندازی شد !

این سرویس خیلی وقته راه اندازی شده و میتونم به جرعت بگم از جدید ترین و خوش آتیه ترین سرویس های پارسی زبان هست که توسط دوست خوبم هادی امین زاده و جمعی از دیگر افراد متخصص راه اندازی شده تا نیاز های وب شما را در اینترنت رفع کند. این سرویس تلفیقی از یک سرویس خبری ، یک سرویس وبلاگ نویسی و یک جامعه مجازی هست که با فناوری روز دنیا یعنی وب ۲ (آژاکس)  طراحی شده.

//در مورد تحلیل فنی این سرویس در بخش تحلیل سرویس های اینتر نتی مطلبی بزودی خواهیم نوشت.

نکته جالب توجه این است که این سرویس که هنوز فعالیت روتین و اصلی خود را در ضمینه ها مختلف شروع نکرده در اولین خبر سرویس خبری خود راجع به تاریخچه و  شرح فعالیت موضوعی این سرویس پرداخته. مدیران این سیستم در این سرویس از تمامی صاحب سبک ها و صاحب نظران وب فراسی رخصت طلبیدند و قبل از این که هر گونه رقابت و فعالیت جدی رفاقت خود را با تمامی صاحب نظران وب فارسی (از گروه آریا گستر تا گروه میهن بلاو پارسی بلاگ) اعلام کردند.

ما هم از همین حالا برای این گروه و این سرویس جدید پارسی آرزوی بهترین ها را میکنیم . با امید این که روزی پارسی زبان ها همان گونه که استحقاق شان را دارند بر وب دنیا حکومت کنند.


نوشته شده توسط دایرکتور در پنجشنبه 11 آبان 1385 و ساعت 01:11 ب.ظ
نوشته های پیشین
+ معرفی سرویس جدید پارسی باکس+ فراخوان دعوت به همکاری+ بازم شروعی دوباره !!!+ شروعی دوباره ؟؟؟؟؟+ الگوریتم های فشرده سازی+ .........+ گذری بر Delegate ها در سی شارپ+ کار با دیتا بیس ۲ + ارتباط با دیتا بیس ..... + افزودن یک ایتم منو به فلش پلیر+ عذر خواهی وکوکی+ پروسس ها در دات نت+ تغییر آدرس وبلاگ + اشاره گر ها و توابع + آموزش ASP.NET شماره ۱

صفحات:
نمایش نظرات 1 تا 30