تبلیغات
پایگاه کد ها وسورس های مختلف زبان های برنامه نویسی - فراخوان دعوت به همکاری
فراخوان دعوت به همکاری | عمومی ,

با سلام .

ضمن عرض تشکر بخاطر این همه لطفی که به من دارید و این همه بازدید که از اینجا بعمل می آورید (!) دوستان غرض از مزاحمت همونطور که در تیتر این پست ملاحضه میکنید میخواتم ازتون جهت شرکت در یک پروژه گروهی بزرگ دعوت بعمل بیاورم.

پروژه مذکور یک پروژه عمومی و بزرگ میباشد که در سطح وب اجرا شده و بزودی شاهد این پروژه در اینترنت خواهید بود.

جهت اجرای این پروژه به افراد زیر نیازمندیم. لازم به ذکر است که برای افراد داوطلب هیچ گونه شرایط سنی و تحصیلی خاصی در نظر گرفته نشده و فقط مهارت در اموری که بدان اشاره خواهیم کرد کافیست. این پروژه یک پروژه بسیار قوی و پیشرفته است که کار بر امور مختلف آن حتی با روزی یک ساعت کار نیز امکان پذیر است. این پروژه در فضای مجازی توسعه میابد و جهت ارسال کار نهایی فقط از طریق اینتر نت خواهد بود. اما موضوع خود پروژه فعلا سکرته.

به افرادی با مهارت ها زیر نیازمندیم :

      ۱- برنامه نویس جاوا اسکریپت (در حد قوی) 

     ۲- طراح و گرافیست صفحات وب

     ۴- طراح و برنامه نویس صفحات وب تحت پلاتفورم J2EE

از تمامی افراد با تخصص در ضمینه های فوق دعوت میشود تا در این پروژه همکاری بعمل آورند تا نامشان در لیست اولین افراد توسعه دهنده یک بنیاد وب قوی و پیشرفته پارسی زبان ثبت شود (!)

لازم به ذکر است جهت اعلام آمادگی در این باب با ای دی یاهو من (Saeed_Online2006) یا با اعلام نظر خود در نظرات این پست بصورت پنهان اعلام آمادگی کنند.

با تشکر از توجهتون !


نوشته شده توسط دایرکتور در چهارشنبه 10 آبان 1385 و ساعت 03:11 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ معرفی سرویس جدید پارسی باکس+ فراخوان دعوت به همکاری+ بازم شروعی دوباره !!!+ شروعی دوباره ؟؟؟؟؟+ الگوریتم های فشرده سازی+ .........+ گذری بر Delegate ها در سی شارپ+ کار با دیتا بیس ۲ + ارتباط با دیتا بیس ..... + افزودن یک ایتم منو به فلش پلیر+ عذر خواهی وکوکی+ پروسس ها در دات نت+ تغییر آدرس وبلاگ + اشاره گر ها و توابع + آموزش ASP.NET شماره ۱

صفحات: