تبلیغات
پایگاه کد ها وسورس های مختلف زبان های برنامه نویسی - بازم شروعی دوباره !!!
بازم شروعی دوباره !!! | عمومی ,

بعد از یه مدت بسیار طولانی سلام (حدودا 10 ماه !!!) دوباره  قصد دارم که با هم شروع کنیم به بلاگ نویسی و بحث و آموزش در باره مباحث کامپیوتر و برنامه نویسی و طراحی وب و البته موضوعات دیگری.

در مورد این شروع  جدید که تقریبا سومین شروعی هست که دارم دربارش اینجا مطلب مینویسم . (!)

در این مدت سرم گرم خیلی مباحث برنامه نویسی پیشرفته مث مبانی کلی و کاربردی J2EE و دات نت و کولد فیوژن و پی اچ پی بوده که قول میدم با آپ دیت های پشت سر هم این مبحاث رو کمی با هم کار کنیم.

وقتم رو بطور کلی دیگه به درس و تست و جزوه اختصاص دادم و طبق برنامه هفته ای یک یا خیلی زیاد دو بار میتونم بیام چند ساعتی پای اینترنت که همش به همین وبلاگ اختصاص خواهم داد. و کلا شاید کم تر از هفته ای 5 یا 6 ساعت بتونم برای برنامه نویسی وقت بذارم که اونم قصد دارم برای یه کار پیشرفته و جدید و خوش آتیه بذارم که راجع بهش حرف هایی خواهم زد.  راستی تو این مدت هر چند وقت یک بار شاهد میل هایی از بازدید کنندگان بودم که موضوعاتی از قبیل درخواست آموزش و توضیحات داده بودند ، از این که پاسخشون رو نه در بلا و نه در ایمل دادم همینجا عذر خواهی میکنم سعی می کنم در این دوره  بیشتر جواب های نظرات مختلف شما رو بدم. (البته اگه لطف کنید سوالات تون رو از طریق نظر پنهان ارسال کنید زود تر جواب خواهید گرفت تا ارسال آن بویسه ایمیل )

اما یه نکته راجع به اینجا ! من تو این مدت میخواستم یه بلاگ شخصی برای خودم ایجاد کنم که تو چند تا محیط این کار رو کردم اما جواب نداد و بازدید ها حتی به روزی یک نفر هم نمی رسید ! برای همین با توجه به بازدید های بالا از این بلاگ تصمیم گرفتم دوباره این بلاگ رو راه اندازی کنم  برای همین خواهش میکنم  اگه نظر یا پیشنهادی برای بهبود اینجا دارید مطرح کنید تا بتونم بهتر در خدمت باشم.

در آخر هم تغییراتی در قالب و موضوعات ارسالی دادم تا با محتوای جدید بلاگ بیشتر بخونه.

در ضمن اگه فردی هم مایله که در ضمینه های جدید ایجاد شده با ما همکاری کنه (چه از نظر خبری ، چه از نظر اموزشی ) به ای دی یاهو من پی ام ارسال کنه و با انجام بررسی ها و چند تا سوال ساده شما هم به جمع نویسندگان این بلاگ بپیوندید.

(بعبارت واضح تر قصد دارم تا اینجا رو بصورت گروهی اداره کنم تا زنده تر و بروز تر باشه)

خب بیشتر معرفی بمونه تا ارسال های سری جدید  که قول میدم تا جایی که در توانم باشه زود به زود ارسال بشن.

تا بعد

E-Mail : Saeed.taghvaee@gmail.com

            YID : Saeed_online

 


نوشته شده توسط دایرکتور در یکشنبه 7 آبان 1385 و ساعت 11:10 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ معرفی سرویس جدید پارسی باکس+ فراخوان دعوت به همکاری+ بازم شروعی دوباره !!!+ شروعی دوباره ؟؟؟؟؟+ الگوریتم های فشرده سازی+ .........+ گذری بر Delegate ها در سی شارپ+ کار با دیتا بیس ۲ + ارتباط با دیتا بیس ..... + افزودن یک ایتم منو به فلش پلیر+ عذر خواهی وکوکی+ پروسس ها در دات نت+ تغییر آدرس وبلاگ + اشاره گر ها و توابع + آموزش ASP.NET شماره ۱

صفحات: