تبلیغات
پایگاه کد ها وسورس های مختلف زبان های برنامه نویسی - در باره این وبلاگ ......
در باره این وبلاگ ...... | عمومی ,

سلام!

من چند وقت پیش یه وبلاگ در باب آموزش سی شارپ زده بودم. اما استقبال چندانی نشد بهتر بگم هیچ استقبالی نشد . چون بودن هیچ توضیحی کد رو میذاشتم و هیچ کس هم از کد سر در نمیاورد. چند وقت قبل ترش هم یه وبلاگ زده بودم که در اون دلفی آموزش می دادم اونجا ابتدا به آموزش نکات و تازه های دلفی و کد ها می پرداختم ولی بعد روال همه وبلاگ ها را در پیش گرفتم {کد خالی....} دوباره استقبال قطع شد !

اما ایندفعه قصد دارم روشم رو به کل عوض کنم. در این جا شما سورس و آموزش و اخبار مربوط به برنامه نویسی و زبان های مختلف آن را می بینید .  من در این وبلاگ فعاللیت های خودمو به یه زبان ختم نکردم و به اکثر زبان هایی که تا به حال با آن ها کد نوشتم می خواهم آموزش بگذارم . اما نکته ی بعدی که باید بگم اینه که این وبلاگ یک جای گاه موقت برای این گروهه  ما قراره که یه وب سایت برای این گروه طراحی کنیم که به امید خدا اونجا به زودی فعالیت خواهیم کرد !!!!! این وبلاگ در باره تازه زبان های برنامه نویسی و سورس ها کاربردی آن قراره مطلب داشته باشه  ولی در صورتی افراد مایل باشند در هر زبانی که بخواهند {اما از زبان های موجود} براشون نوشته خواهد شد و در وبلاگ قرار داده خواهد شد !!

اما فعلا گفتن بسه ، به قول قدیمیا مشک آنست که خود ببوید نه آن که عطار بگوید  پس بعد از شروع فعالیت های وبلاگ می تونید در مورد کار ما قضاوت کنید .

منتظر نظر های شما هستم

تا بعد ....  

وحید


نوشته شده توسط دایرکتور در چهارشنبه 8 تیر 1384 و ساعت 07:06 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ معرفی سرویس جدید پارسی باکس+ فراخوان دعوت به همکاری+ بازم شروعی دوباره !!!+ شروعی دوباره ؟؟؟؟؟+ الگوریتم های فشرده سازی+ .........+ گذری بر Delegate ها در سی شارپ+ کار با دیتا بیس ۲ + ارتباط با دیتا بیس ..... + افزودن یک ایتم منو به فلش پلیر+ عذر خواهی وکوکی+ پروسس ها در دات نت+ تغییر آدرس وبلاگ + اشاره گر ها و توابع + آموزش ASP.NET شماره ۱

صفحات: